KOD RABATOWY LH.PL (-30%): LH-20-189882

Serwis zapewnia tylko aktualne kody rabatowe na hosting. Dzięki temu możesz być usatysfakcjonowany – pieniądze zostają w Twojej kieszeni. Przyłącz się do naszej społeczności! Jest nas już 100 000 odwiedzających miesięcznie. Razem wszyscy użytkownicy naszego serwisu zaoszczędzili już ponad 2 000 000 złotych! Portal HostingRabaty.pl działa bezpłatnie dla wszystkich. Dzięki programom partnerskim podpisanym z serwisami hostingowymi, możemy zaoferować świetne kody rabatowe!

lh-pl-hosting-kod-rabatowy

Wybór odpowiedniego hostingu, to w dużej mierze gwarancja, że nasza strona będzie działała bez zarzutów. Warto jednak wiedzieć, na co w sposób szczególny należy zwrócić przy tym uwagę. LH.pl przygotowało bardzo ciekawą ofertę dla swoich obecnych, jak również i przyszłych klientów. Sprawdźmy, co ciekawego się w niej znajduje. 

Dedykowany opiekun

Różnorodność pakietów hostingowych może nieco przerażać. Właśnie z tego względu w LH.pl na start zostaje przydzielony opiekun, który pomaga nowym klientom wybrać najbardziej optymalny pakiet hostingowy. 

Przede wszystkim różnorodność

LH.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i własnie dlatego przygotował ofertę hostingową nie tylko dla klientów, którzy chcieliby mieć stronę firmową, ale też i sklep – czy to na PrestaShop, czy na WooCommerce. Niezależnie od wyboru hostingu, klient ma do wyboru aż 4 plany biznesowe, oznaczone owocami: orange, mango, kiwi i apple. Tym samym, zależnie od potrzeb, mamy bardzo dużą różnorodność, jeśli chodzi o wybranie najlepszego dla nas planu hostingowego. To jednak nie wszystko.

Całodobowe wsparcie techniczne

Kolejną bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o ofertę LH.pl, jest całodobowe wsparcie techniczne. Jest to szczególnie istotne, jeśli zależy nam na tym, aby nasza strona działała bez zarzutów. Reakcja wsparcia technicznego LH.pl po zgłoszeniu problemu, to zaledwie kilka minut. Właśnie z tego względu, nie musicie obawiać się o to, że działanie naszej strony zostanie znacząco zaburzone.

Certyfikat SSL za darmo

Kluczowe, szczególnie jeśli myślimy o założeniu sklepu internetowego, jest zadbanie o instalację certyfikatu SSL. W LH.pl, usługa ta jest wliczona w każdy pakiet hostingowy – nie musisz martwić się o instalację certyfikatu. 

 

Testuj za darmo przez 14 dni

LH.pl ceni sobie klientów, którzy świadomie dokonują wyboru pakietu hostingowego, dlatego też daje możliwość darmowego testowania wybranego planu hostingowego przez 14 dni. Po tym czasie, klient może zdecydować się na wybrany pakiet, bądź skorzystać z innego, który jest dostępny w ofercie LH.pl.

Dodaj komentarz lub oceń publikację

W tej sekcji możesz wypowiedzieć się na temat usług hostingowych firmy lub użycia kodów rabatowych polecanych przez nasz serwis. Nie reklamuj innych firm hostingowych a ni nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Dostosuj się do netykiety i wypowiadaj się w sposób kulturalny. Komentarze zawierające wulgaryzmy, nieuprawnione linki lub ataki personalne na innych komentujących, będą usuwane.

5 2 votes
Oceń publikację
Subscribe
Powiadom o
guest
2 Komentarze
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Bardzo wydajny hosting a kod rabatowy LH.PL z tej strony wykorzystany już 4 razy. Dzięki… działa i polecam!!

reebus
reebus
1 rok temu

Polecam kody rabatowe na hosting z tej strony, działają