HOSTIDO.PL (-20%) PAX35HOST15 kod rabatowy aktualny

Ta strona generuje zawsze aktualne kody rabatowe na hosting Hostido.pl (-20%): MOX4A6JZDR. Dzięki tym informacjom możesz być usatysfakcjonowany – pieniądze zostają na Twoim koncie. Dołącz do nas! Liczymy już 100000 internautów w skali miesiąca. Łącznie wszyscy odwiedzający naszej strony oszczędzili już więcej niż 2 000 000 PLN! Witryna HostingRabaty.pl funkcjonuje bezpłatnie dla wszystkich. Dzięki programom afiliacyjnym podpisanym z serwisami hostingowymi, jesteśmy w stanie wygenerować atrakcyjne kody rabatowe! Już teraz skorzystaj z kodu na rabat w Hostido i oszczędź aż 20% – promocja dotyczy wykupienia nowej usługi hostingowej, niezależnie od rodzaju serwera.

Hostido kod rabatowy aktualny

Na rynku działa bardzo wiele firm hostingowych i nie ma możliwości wskazania tej, która jest najlepsza. Każda z nich ma do zaoferowania coś innego, wyróżnia się czymś innym. Właśnie z tego względu, zanim ostatecznie zdecydujemy się na konkretnego dostawcę hostingu, dobrze jest poznać jego ofertę. Każda z nich jest inna i każda, czym innym się wyróżnia. Jak to wygląda w przypadku hostido? Sprawdźmy!

Pierwszą, z pewnością bardzo istotną kwestią, jest to, że nowi klienci dostawcy hostingu, którym jest Hostido, są upoważnieni do atrakcyjnego rabatu na zakup wybranego pakietu. Rabat wynosi aż 20% i można go wykorzystać na dowolny, wybrany pakiet z oferty Hostido. 

Wiadomo jednak, że atrakcyjne rabaty czy zniżki na zakup hostingu, to nie wszystko. Klient, który chce zapewnić jak najsprawniejsze a co najważniejsze – jak najbezpieczniejsze działanie swojej strony, zwróci w znacznie większym stopniu uwagę na to, jak przedstawiają się poszczególne parametry techniczne hostingu oraz jak działa obsługa klienta i wsparcie techniczne. Aż pięć ścieżek ofertowych dla swoich klientów przygotowało Hostido. Jest w czym wybierać, a najtańszy pakiet to zaledwie 49 zł w skali roku. Obejmuje on hosting o pojemności 2GB, jednakże warto zwrócić też uwagę na aktualne promocje – pakiet o pojemności 10GB jest obecnie przeceniony z 69 zł na 49 zł. Tym samym, zależnie od potrzeb, możemy wybrać taką opcję, która dla naszej strony będzie najlepsza. To, co jednak jest wspólne dla wszystkich pakietów, to nielimitowany transfer danych, darmowe przeniesienie danych czy Certyfikat Let’s Encrypt. 

Hostido ma też na uwadze potrzeby klientów, którzy nie potrzebują dużego pakietu i np. chcą prowadzić tylko i wyłącznie prostą stronę- wizytówkę swojej firmy. Dla nich dedykowany jest pakiet o pojemności 2GB w cenie 39 zł za rok. Zawiera w sobie kreator strony, co jest dużym ułatwieniem jak również w jego cenie jest też utrzymanie domeny. To wygodne, a co najważniejsze bardzo intuicyjne rozwiązanie. Na uwagę zasługuje też to, jak działa wsparcie techniczne Hostido. Nierzadko problem, z którym zgłaszamy się do dostawcy hostingu wymaga bardzo szybkiej reakcji i rozwiązania. Hostido jest tego świadome i właśnie dlatego, w zaledwie 15 minut jest w stanie nie tylko skontaktować się z klientem, ale też rozpoznać problem i wybrać najlepsze jego rozwiązanie. Dzięki temu, zapewniona zostaje ciągłość działania strony. 

Decyzja o wyborze hostingu musi być odpowiednio przemyślana, dlatego też wszyscy nowi klienci Hostido mają możliwość przetestowania bezpłatnie wybranego pakietu przez okres aż 30 dni. 

Szybkość oraz płynność działania strony, to także kwestie na które przy wyborze hostingu trzeba koniecznie zwrócić uwagę. Hostido działa w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak NVMe, CloudLinux czy serwery www typu LiteSpeed. Pierwsze z nich, gwarantuje płynność ładowania się strony oraz jej bezproblemowe działanie, niezależnie od obciążenia. Z kolei CloudLinux stanowi gwarancję bezpieczeństwa danych, które znajdują się na stronie. Serwery www LiteSpeed wyróżniają się aż kilkukrotnie wyższą wydajnością w odróżnieniu od tych najczęściej stosowanych. Wszystkie te technologie razem składają się na to, że strona, która korzysta z hostingu od Hostido, nie tylko działa sprawnie i szybko, ale też ma odpowiednie zabezpieczenia. 

Pamięć podręczna to także ważna kwestia, o której nie można zapomnieć przy wyborze dostawcy hostingu. W przypadku Hostido, jest to LS Cache. Gwarantuje ona szybkie ładowanie strony a co najważniejsze, jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi platformami stron internetowych takich jak WordPress, Presta Shop czy Joomla. Imunify 360, czyli system, który odpowiada za bezpieczeństwo danych stron, które korzystają z hostingu od Hostido także jest warty uwagi. To oprogramowanie typu anti-malware, które wchodzi w skład każdego pakietu i sprawia, że strona jest w pełni bezpieczna np. przed atakami mającymi na celu przejęcie danych.