Kod rabatowy KRU.PL (-30%): „hostingrabaty

Dobry hosting jest podstawą, jeśli chcemy, aby nasza strona działała we właściwy sposób. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie przygotował portal kru.pl i nie chodzi tylko i wyłącznie o mnogość planów hostingowych, dzięki czemu każdy może wybrać taki, który będzie dla niego najbardziej adekwatny, ale też o szereg innego rodzaju rozwiązań.

Kod rabatowy Kru.pl hosting

Certyfikat SSL za darmo 

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą należy podkreślić w przypadku kru.pl jest to, że niezależnie od tego, na który plan hostingowy się zdecydujemy, w każdym z nich mamy zagwarantowany certyfikat SSL. Dzięki temu, niemalże automatycznie nasza strona zostanie oceniona jako bezpieczna przez wyszukiwarki internetowe. 

Monitoring serwera w pakiecie

Certyfikat SSL jest oczywiście bardzo ważny, jeśli chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem naszej strony. Nie możemy jednak pominąć także i tego, że w przypadku kru.pl do każdego planu hostingowego otrzymujemy w gratisie aplikację, która pozwala nam na monitorowanie serwera i jego ocenę pod kątem potencjalnych zagrożeń. 

Wsparcie techniczne przez całą dobę

Kolejnym, bardzo ciekawym i jednocześnie niezmiernie ważnym bonusem, który kru.pl przygotował dla swoich przyszłych i obecnych klientów, jest całodobowe wsparcie techniczne. Nie ma znaczenia, kiedy pojawi się problem – wystarczy, że kiedy go zauważymy, napiszemy do obsługi hostingu a oni w zaledwie kilka minut zajmą się naszym zgłoszeniem. Dzięki temu, możemy mieć pewność, że nasza strona będzie działać sprawnie i bez zarzutu.

14-dniowy okres próbny

Dla swoich nowych klientów kru.pl przygotował bardzo ciekawe rozwiązanie, związane ze świadomą decyzją zakupu hostingu. Wszyscy nowi klienci, mają możliwość przetestowania całkowicie za darmo wybranego planu hostingowego przez 14 dni. Po tym czasie muszą się ostatecznie zdecydować na zakup lub z niego zrezygnować. To duże udogodnienie dla klientów, którzy dopiero szukają swojego dostawcy hostingu. 

Najniższy na rynku koszt odnowienia domeny

Kiedy posiadamy swoją stronę internetową, musimy ją cyklicznie odnawiać, co wymaga uiszczenia opłaty. W przypadku kru.pl, usługa odnowienia domeny jest zdecydowanie najbardziej korzystna finansowo, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie inne tego rodzaju usługi dostępne na rynku. 

Przejrzystość planów hostingowych

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią, jest przejrzystość planów hostingowych. Kru.pl dba o to, aby klienci serwisu wiedzieli co dokładnie kupują. Nie znajdziecie tu zatem żadnych zapisów “drobnym druczkiem”. Każdy plan hostingowy, który w swojej ofercie ma kru.pl, jest jasny i czytelny dla klienta. 

5 1 vote
Oceń publikację
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments