MyDevil.net – „hosting za pół ceny”

Pod koniec ubiegłego tygodnia pojawiła się informacja o promocji MyDevil.net, dotyczącą obniżenia ceny hostingu o połowę.

Promocja wystartowała 16.09.2020 o godzinie 13:20 i obowiązuje do 30.09.2020 roku, do godziny 23:59, chyba, że szybciej zostanie osiągnięty limit 300 kont. Zważywszy na fakt, iż MyDevil.net jest operatorem cenionym za stabilność, jest to oferta godna rozpatrzenia. Trzeba mieć jednak na względzie, iż oferta ta nie łączy się z programem lojalnościowym. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Podczas rejestracji nowego konta i kupnie nowych usług, można skorzystać z kodów rabatowych, które pozwolą nam na uzyskanie kolejnego rabatu, tym razem wynoszącego 20%!!! Nowi użytkownicy, którzy skorzystają z rabatu, zapłacą za hosting naprawdę śmieszne kwoty. Warto więc brać tę ofertę pod uwagę, należy jednak pospieszyć się, póki nie została wyczerpana pula. Przy takim zainteresowaniu może ona zostać bardzo szybko zużyta.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany skorzystaniem z kodu rabatowego – zapraszamy do kontaktu.

W momencie pisania tego newsa zostało do dyspozycji jeszcze 197 kont!!!
Brawo MyDevil.net za informację o wolnych kontach – informacja jest przejrzysta i każdy wie, czy zdąż się jeszcze załapać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *